You are currently viewing Eksperci zaskoczyli po zwycięstwie Igi Świątek. Wszyscy piszą tylko o jednym

Eksperci zaskoczyli po zwycięstwie Igi Świątek. Wszyscy piszą tylko o jednym

Iga Świątek zameldowała się w III rundzie US Open! Polka pokonała Darię Saville 6:3, 6:4, choć Australijka momentami potrafiła przeciwstawić się liderce światowego rankingu. Ostatecznie jednak to Świątek gra dalej i w kolejnym meczu zmierzy się ze Słowenką Kają Juvan (145. WTA).

Iga Świątek w III rundzie! Daria Saville grała jednak świetnie. “Bardzo wysoki poziom”

Daria Saville postawiła Idze Świątek dobre warunki i walczyła zawzięcie z liderką światowych list. “Saville gra bardzo fajnie, Iga Światek ma trochę problemów, ale pierwszy set 6:3 dla Polki” – ocenił po pierwszej partii dziennikarz Sport.pl Dominik Senkowski.

Saville docenił także inny z dziennikarzy Sport.pl Łukasz Jachimiak.”40 minut fajnego, różnorodnego tenisa i Iga Świątek wygrywa z Darią Saville 6:3 w drugiej rundzie. Oby Australijka utrzymała niezły poziom” – napisał.
Mamy to! Iga Świątek kończy mecz asem serwisowym i zwycięstwem 6:3, 6:4! Ciekawe i pełne emocji spotkanie, w którym Iga musiała wejść na bardzo wysoki poziom” – zaznaczył Seweryn Czernek ze Sport.pl.