You are currently viewing Ma dystans. Nie zgadniesz, jak Świątek nazwała siebie

Ma dystans. Nie zgadniesz, jak Świątek nazwała siebie

36 tytułów wielkoszlemowych na jednym zdjęciu – tak można podpisać fotografię, jaką Iga Świątek zamieściła w mediach społecznościowych. Towarzyszyła jej para słynnych tenisistów.

W środę (14.08) Iga Świątek rozegrała swój pierwszy mecz na turnieju WTA w Cincinnati. Jej  rywalką była Warwara Graczewa  Polka po łatwej wygranej 6:0 w pierwszym secie niespodziewanie przegrała w tie-breaku drugą partię. Decydujący set padł jednak łupem 23-latki, która po wygranej 6:2 awansowała do 1/8 finału. W niej zagra z Ukrainką Martą Kostiuk.

Następnego dnia Iga Świątek spotkała dwie ikony tenisa – Andre Agassiego i Steffi Graf. Polka zamieściła zdjęcie z legendarnymi zawodnikami, a krótki opis fotografii wskazuje na to, że obecna liderka WTA jest pełna uznania dla dokonań tej dwójki.

“Spójrz na to. Tylko dwie legendy i przypadkowa dziewczyna pośrodku. Trochę niesamowite” – napisała Iga.