You are currently viewing Iga Świątek jeszcze nigdy z nią nie przegrała. Kolejna szansa

Iga Świątek jeszcze nigdy z nią nie przegrała. Kolejna szansa

O 14.00 do gry przystąpią Amerykanin Ben Shelton i Kanadyjczyk Denis Shapovalov. Ich mecz został przerwany przez deszcz w piątek przy stanie 3:2 w pierwszym secie dla Sheltona. Po ich zmaganiach na kort numer 1 wyjdą Iga Świątek i Julia Putincewa. To spotkanie będzie drugim w kolejności i rozpocznie się zaraz po zakończeniu poprzedniego meczu.

Świątek kontra Putincewa — historia spotkań

Julia Putincewa, zajmująca 35. miejsce w światowym rankingu, po raz pierwszy w swojej karierze awansowała do trzeciej rundy Wimbledonu. Jej rywalka, Iga Świątek, jest faworytką tego pojedynku, mając na swoim koncie cztery zwycięstwa w czterech dotychczasowych meczach z Putincewą. Dwa z tych zwycięstw odniosła w bieżącym roku, triumfując nad rywalką w turniejach w Indian Wells i Rzymie.
Fani tenisa ziemnego z pewnością z niecierpliwością oczekują na to starcie, które może dostarczyć wielu emocji. Iga Świątek, będąca w świetnej formie, ma szansę na dalsze kontynuowanie swojej zwycięskiej passy. Spotkanie obu zawodniczek będzie można śledzić na żywo, co z pewnością przyciągnie przed telewizory liczne grono miłośników białego sportu.